DMS001 kodlu dikdörtgen şampuanlık, 304 kalite paslanmaz çelik malzeme ve 200 × 100 mm ölçüleri ile tasarlanmıştır. Areksan tarafından üretilen bu ürün, banyo alanlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Dayanıklı yapısı uzun süreli performans garantisi sunar. Proje bazlı üretim ile isteğe bağlı yüzey seçeneklerine sahiptir.
Perakende satış yapılmamaktadır, yalnızca proje bazlı üretim gerçekleştirilmektedir.
Teknik Özellikler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Kodu | DMS001 |
| Malzeme | 304 kalite paslanmaz çelik |
| Ölçü | 200 × 100 mm |
| Kalınlık | 2 mm |
| Bağlantı Deliği | Ø5 mm (2 adet) |
| Tasarım | Dikdörtgen şampuanlık |
| Yüzey Seçenekleri | Krom (standart) + isteğe bağlı renkler |
Ürün Özellikleri
DMS001 dikdörtgen şampuanlık, 304 kalite paslanmaz çelik yapısı ile yüksek nem ortamlarında dayanıklı performans gösterir. 200 × 100 mm ölçüleri ile standart kapasite sunmaktadır. 2 mm kalınlık ile dayanıklılık sağlar. Ø5 mm bağlantı delikleri (2 adet) ile duvar uygulaması yapılmaktadır. Standart krom yüzey, isteğe bağlı renk seçenekleri proje gereksinimlerine uyum sağlar. Otel, hastane, bakım kuruluşu ve kamu tesislerinin banyo uygulamalarında kullanılmaktadır.
Kullanım Alanları
DMS001 kodlu dikdörtgen şampuanlık, otel ve resort banyo alanlarında; hastane, klinik ve tıbbi merkezlerde; yaşlı bakım ve özel bakım tesislerinde; kamu kuruluşlarının banyo alanlarında; veya yüksek kapasite kurumsal tesislerin banyolarında kullanılmaktadır.
Tüm modeller istenilen renk ve yüzey seçenekleriyle proje bazlı üretilmektedir.




