Ankastre kağıt havlu dolabı 2li manuel sistem 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmektedir. Z kat havlu verici 300 adet havlu kapasitesine sahiptir. 23 litrelik taşınabilir iç kovası bulunur.
Teknik Özellikler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Kodu | G3G63AR |
| Malzeme | 304 kalite paslanmaz çelik |
| Sistem | 2li kombinasyon seti |
| Çalışma Şekli | Manuel |
| Havlu Kapasitesi | 300 adet Z kat kağıt havlu |
| Çöp Kovası | 23 litre taşınabilir iç kova |
| Ağırlık | 12,3 kg |
| Sıva Üstü Ölçü | 370x160x1300 mm |
| Sıva Altı Ölçü | 320x150x1250 mm |
| Montaj Tipi | Sıva altı (ankastre) |
Ürün Özellikleri
G3G63AR kodlu ankastre kağıt havlu dolabı 2li manuel, kağıt havlu dispenseri ve çöp kovasını tek gövdede birleştirir. 300 adet Z havlu kapasitesi yoğun kullanım alanları için uygundur. 23 litre taşınabilir iç kova kolay boşaltma imkânı sağlar. Sıva altı montaj yapısıyla duvara gömülür ve sadece ön panel görünür kalır.
Kullanım Alanları
G3G63AR modeli; otel lavaboları, alışveriş merkezleri, hastaneler ve ankastre montaj tercih edilen lavabo alanlarında tercih edilmektedir.
Proje bazlı üretilmektedir. İstenilen renklerde statik boyalı veya gold, rose gold, parlak, satine yüzey seçenekleriyle üretim yapılmaktadır.








