Ankastre sensörlü kağıt havlu dolabı 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmektedir. Fotoselli kağıt verici pilli veya elektrikli çalışabilir. 23 litre taşınabilir çöp kovası bulunur. Kağıt boyu 200, 250 ve 300 mm olarak ayarlanabilir.
Teknik Özellikler
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Kodu | GSG63B |
| Malzeme | 304 kalite paslanmaz çelik |
| Sistem | 2li kombinasyon seti |
| Kağıt Verici | Fotoselli (pilli/elektrikli) |
| Kağıt Boy Ayarı | 200 mm, 250 mm, 300 mm |
| Çöp Kovası | 23 litre taşınabilir iç kova |
| Sıva Üstü Ölçü | 370x160x1300 mm |
| Sıva Altı Ölçü | 320x150x1250 mm |
| Montaj Tipi | Sıva altı (ankastre) |
Ürün Özellikleri
GSG63B kodlu ankastre sensörlü kağıt havlu dolabı, fotoselli kağıt verici ve çöp kovasını tek gövdede birleştirir. Temassız sensör sistemi hijyenik kullanım sağlar. Kağıt kesim uzunluğu 200-300 mm arasında ayarlanabilir. Pilli veya elektrikli çalışma seçenekleri esnek kurulum imkânı sağlar. 23 litre taşınabilir iç kova kolay boşaltma imkânı sunar.
Kullanım Alanları
GSG63B modeli; otel lavaboları, hastaneler, alışveriş merkezleri ve temassız kullanım tercih edilen lavabo alanlarında tercih edilmektedir.
Proje bazlı üretilmektedir. İstenilen renklerde statik boyalı veya gold, rose gold, parlak, satine yüzey seçenekleriyle üretim yapılmaktadır.








